Žite život vlastným tempom

V pokľudnej ulici so zelenou atmosférou. Ponúka Vám perfektnú strategickú polohu, kde nájdete všetko, čo potrebujete. Od školy, škôlky, cez športoviská, až po životný priestor. Štvrť sa nachádza na okraji pešej zóny. Po nej to máte 5 minút od centra. Užite si shopping s priateľmi alebo si vychutnajte kávu po rannom plávaní. Všetko v okruhu 5 minút peši.
Viac o projekte

Vo štvrti s charakterom

Zájdite si na pohár vína, doprajte si domáce handmade donuty z La Donuteria.  Navštívte skvelé bistro Fresh line s osobitou atmosférou. Trochu zašité, ale o to vzácnejšie miesto, kde si vyberú aj vegáni.

Spoznajte kultúru

Ponzáte iné mesto so zámkom v absolútnom centre? Vy budete mať túto majestátnu stavbu skoro na dohľad. Podniknite príjemnú nedeľnú prechádzku s návštevou expozície výtvarného umenia Slovenského národného múzea.

Navštívte množstvo turistických lokalít

Vyrazte na výlet do Arboréta Borová Hora, na Pustý Hrad, či na ďalšie z nespočetných turistických atrakcií v okolí. Čakajú na Vás Lesnícke a drevárske múzeum, pancierový vlak Hurban, Čertova skala,  Drevený artikulárny kostol v Hronseku a ďalšie, o ktorých zatiaľ ani netušíte.

Benefity

Obklady a dlažby
Štandard v cene bytu: keramický biely obklad do výšky zárubne, gresová dlažba, výber z ponuky
Interiérové dvere
Štandard v cene bytu: plné dvere z odľahčenej drevotriesky, štrukturovaný povrch, obložkové zárubne bez prahu, dekór podľa výberu z ponuky, nerezové kovanie kľučka/Kľučka, WC-zámok, presklenie za príplatok.
Sanitárne vybavenie
Štandard v cene bytu: toalety a umývadlo s príslušenstvom, 1x biela plastová vaňa s nástennou batériou a ručnou sprchou, druhé umývadlo s príslušenstvom podľa dispozície bytu
Chladenie
Štandard v cene bytu: príprava pre umiestnenie a napájanie klimatizácie obývačky s priestorom pre externú jednotku vymedzenom na loggii
Exteriér
Detské ihrisko na upravenom hernom povrchu, lavičky, odpadkové koše, exteriérové svietidlá, relaxačná zeleň, kontajnery na komunálny odpad pod úrovňou terénu
Garáže
Osvetlenie na pohybový senzor, sekčné vstupné brány na diaľkové ovládanie a “Keyless Access” prístupový systém (automatické otváranie po nasnímaní EČV), príprava pre dobíjacie stanice

Predpokladaný harmonogram výstavby

Máte záujem?

Ponuka bytov

Vyberte si svoje nové bývanie

Vyplňte kontaktný formulár, dostanete medzi prvými informácie o predpredaji.
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Copyright © 2021. Sokolka Zvolen.
Vytvorila BigWay.sk
Blízko do centra
Parkovanie
pod strechou

Zelený
vnútroblok

Vysoké
okná
hello world!
crossmenuarrow-right