Komfort bývania, aký inde nenájdete

Bezpečné a pohodlné parkovanie
Absolútny kľud s vynikajúcou akustickou izoláciou
Súkromie v uzavretom vnútrobloku
Kamerový systém pre bezpečné bývanie
Kontrola a pohoda s videovrátnikom
Príjemná mikroklíma a úspora energií vďaka minerálnej izolácii
Exkluzívnosť bývania v spoločenstve 7 rodín
Centrum mesta Zvolen na dosah ruky
na streche objektu vám šetrí náklady na bývanie

Bezpečné a pohodlné parkovanie

Vaše auto bude v bezpečí a vždy na dosah. S parkovaním vo vnútri nášho bytového domu sa nebudete musieť obávať o bezpečnosť svojho vozidla. Navyše, nebudete musieť strácať čas hľadaním parkovacieho miesta v rušnej mestskej premávke.
Viac o projekte
Blízko do centra
Parkovanie
pod strechou
Zelený vnútroblok
Vysoké
okná

Absolútny kľud s vynikajúcou akustickou izoláciou

Špeciálne navrhnuté tvárnice a kročajová izolácia zabezpečujú maximálnu izoláciu od okolitého hluku. Užívajte si pokojné a tiché bývanie, kde vonkajšie zvuky nezasahujú do vášho osobného priestoru.

Súkromie v uzavretom vnútrobloku

Žite v bezpečí vďaka nášmu uzavretému vnútrobloku. Ochráni vás pred zvedavými pohľadmi z ulice a ponúka maximálny súkromný priestor pre vás a vašu rodinu. Vnútroblok bude prístupný výhradne pre majiteľov Sokolky, ktorí tu nájdu kľud pred ruchom mesta.

Kamerový systém pre bezpečné bývanie

V našom bytovom dome sa bezpečnosť stáva prioritou. Kamery, diskrétne umiestnené po celom objekte, zabezpečujú neustále monitorovanie a vytvárajú bezpečné prostredie pre vás a vašu rodinu. Sme presvedčení, že pokojný spánok a bezstarostný život sú kľúčovými aspektmi kvalitného bývania.

Kontrola a pohoda s videovrátnikom

S moderným videovrátnikom získavate kontrolu nad tým, kto prichádza do vášho domova, ešte pred tým, ako mu otvoríte dvere. Vstúpte do sveta maximálnej bezpečnosti a kontroly s naším moderným videovrátnikom, ktorý neprináša len pohodlie, ale aj pokoj mysle.

Príjemná mikroklíma a úspora energií vďaka minerálnej izolácii

Vďaka zatepleniu minerálnou vlnou budete mať v byte vždy príjemnú teplotu a ušetríte na nákladoch na kúrenie. Naša minerálna vlna nie je len efektívnou izoláciou, ale aj šetrným riešením pre životné prostredie. Materiál je ekologicky nezávadný a pomáha znižovať energetickú náročnosť vášho bytu, čo prispieva k udržateľnosti nášho bytového domu.

Exkluzívnosť bývania v spoločenstve 7 rodín

Vytvorili sme exkluzívny priestor len pre 7 rodín, čím sme zachovali intímnu atmosféru a komunitného ducha. Naša vízia je poskytnúť vám nielen domov, ale aj pocit príslušnosti k malej a súdržnej komunite, kde každý rodinný príbeh má svoje jedinečné miesto.

Centrum mesta Zvolen na dosah ruky

S naším bytovým domom máte výhody centra mesta doslova na dlani. Len 5 minút peši a ste v srdci Zvolena. Obchody, školy, škôlky a športoviská sú vo vašom bezprostrednom okolí, čo vám umožní vychutnávať si aktívny a pohodlný životný štýl. Vítame vás v Sokolke, kde mesto je vaším susedom.

Benefity

Obklady a dlažby
Štandard v cene bytu: keramický biely obklad do výšky zárubne, gresová dlažba, výber z ponuky
Interiérové dvere
Štandard v cene bytu: plné dvere z odľahčenej drevotriesky, štrukturovaný povrch, obložkové zárubne bez prahu, dekór podľa výberu z ponuky, nerezové kovanie kľučka/Kľučka, WC-zámok, presklenie za príplatok.
Sanitárne vybavenie
Štandard v cene bytu: toalety a umývadlo s príslušenstvom, 1x biela plastová vaňa s nástennou batériou a ručnou sprchou, druhé umývadlo s príslušenstvom podľa dispozície bytu
Chladenie
Štandard v cene bytu: príprava pre umiestnenie a napájanie klimatizácie obývačky s priestorom pre externú jednotku vymedzenom na loggii
Exteriér
Detské ihrisko na upravenom hernom povrchu, lavičky, odpadkové koše, exteriérové svietidlá, relaxačná zeleň, kontajnery na komunálny odpad pod úrovňou terénu
Garáže
12 prestrešených parkovacích miest priamo v areáli. Osvetlenie na pohybový senzor a sekčné vstupné brány na diaľkové ovládanie

Predpokladaný harmonogram výstavby

Máte záujem?

Ponuka bytov

Vyberte si svoje nové bývanie

Vyplňte kontaktný formulár, dostanete medzi prvými informácie o predpredaji.
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Copyright © 2021. Sokolka Zvolen.
Vytvorila BigWay.sk
Blízko do centra
Parkovanie
pod strechou

Zelený
vnútroblok

Vysoké
okná
hello world!
crossmenuarrow-right