Komfort bývania,
aký inde nenájdete

Vysoké stropy
PARKOVANIE
vo vnútri objektu
HLINÍKOVÉ OKNÁ
izolačným trojsklom
AKUSTIKA
špeciálne tvárnice a kročajová izolácia pre maximálnu akustickú pohodu
UZAVRETÝ VNÚTROBLOK
s kamerou a videovrátnikom
SMARTHOME
inteligentné ovládanie kúrenia cez aplikáciu
ZATEPLENIE
minerálnou vlnou
LOKALNA REKUPERÁCIA
na streche objektu vám šetrí náklady na bývanie

Štýlovo 
a v súkromí

Bytový dom Sokolka predstavuje protipól k veľkým obytným štvrtiam, ktoré sa vyznačujú neosobným charakterom a uniformitou. Unikátny dizajn pre malý počet obyvateľov, veľkorysé riešenia pre komfort bývania ako inteligentné vykurovanie ovládané cez aplikáciu, videovrátnik, vysoké stropy s priznaným betónom či lokálna rekuperácia.
Viac o projekte
Blízko do centra
Parkovanie
pod strechou
Zelený vnútroblok
Vysoké
okná

Bezpečie a súkromie vo vnútrobloku

 Kamerový systém, videovrátnik  a architektúra do tvaru "L" poskytuje maximálne súkromie. Vnútroblok bude prístupný výhradne pre majiteľov Sokolky, ktorí tu nájdu kľud pred ruchom mesta.

Vzdušnosť a pocit
nebmedzeného priestoru

Navrhli sme riešenie, ktoré Vám neponúkne nikto iný. 
Veľkoformátové hliníkové okná a znížené parapety vytvoria nezameniteľný pocit z Vášho nového bývania. Spolu s nadštandardne vysokými stropmi zaistia vzdušnosť a presvetlenie Vášho domova. (2,85 m oproti bežným 2,6 m)

O zvýšené energetické náklady sa však báť nemusíte, tepelné čerpadlo a fotovoltaické panely prinášajú špičkovú efektivitu certifikátu A0.

Benefity

Obklady a dlažby
Štandard v cene bytu: keramický biely obklad do výšky zárubne, gresová dlažba, výber z ponuky
Interiérové dvere
Štandard v cene bytu: plné dvere z odľahčenej drevotriesky, štrukturovaný povrch, obložkové zárubne bez prahu, dekór podľa výberu z ponuky, nerezové kovanie kľučka/Kľučka, WC-zámok, presklenie za príplatok.
Sanitárne vybavenie
Štandard v cene bytu: toalety a umývadlo s príslušenstvom, 1x biela plastová vaňa s nástennou batériou a ručnou sprchou, druhé umývadlo s príslušenstvom podľa dispozície bytu
Chladenie
Štandard v cene bytu: príprava pre umiestnenie a napájanie klimatizácie obývačky s priestorom pre externú jednotku vymedzenom na loggii
Exteriér
Detské ihrisko na upravenom hernom povrchu, lavičky, odpadkové koše, exteriérové svietidlá, relaxačná zeleň, kontajnery na komunálny odpad pod úrovňou terénu
Garáže
12 prestrešených parkovacích miest priamo v areáli. Osvetlenie na pohybový senzor a sekčné vstupné brány na diaľkové ovládanie

Predpokladaný harmonogram výstavby

Máte záujem?

Ponuka bytov

Vyberte si svoje nové bývanie

Vyplňte kontaktný formulár, dostanete medzi prvými informácie o predpredaji.
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Copyright © 2021. Sokolka Zvolen.
Vytvorila BigWay.sk
Blízko do centra
Parkovanie
pod strechou

Zelený
vnútroblok

Vysoké
okná
hello world!
crossmenuarrow-right